POZOR! Od 26. 6. 2024 do 21. 7. 2024 budeme mít dovolenou. Objednávky od 26. 6. 2024 budou vyřízeny po 21. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.

Bachovy esence - směs adaptace, změny

Kód: 44
Neohodnoceno
280 Kč
Na dotaz

Hotová směs Bachových esencí perfektní pro všechny, co zažívají nějakou změnu a potřebují se na ni adaptovat, např. nová práce, škola, školka, bydliště, odjezd na tábor, a další. Jakákoliv situace, kdy dochází ke změně prostředí, lidí a k odloučení.  

Tvrzení není považováno za zdravotní ani výživové tvrzení. Tvrzení je považováno za prosté sdělení. Bachovy esence neobsahují žádnou účinnou látkou. Bachovy esence obsahují energii a informaci z květů volně rostoucích rostlin a stromů.

Směs neskladujeme, ale mícháme a posíláme vždy čerstvé do 3 pracovních dnů od zaplacení objednávky.

Detailní informace

Dovolená
Dovolená
POZOR! Od 26. 6. 2024 do 21. 7. 2024 budeme mít dovolenou. Objednávky od 26. 6. 2024 budou vyřízeny po 21. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma.
Garance kvality
Garance kvality
Naše směsi splňují podmínky kladené na doplňky stravy.

Detailní popis produktu

Složení: Kojenecká voda, Glycerin, Bachovy květové esence Healingherbs (1,7%) (brandy, vodní květový macerát): Honeysuckle/Zimolez, Mimulus/Kejklířka, Olive/Oliva, Walnut/Ořešák, White Chestnut/Bílý kaštan

Objem: 30 ml. 

Doplněk stravy, k vnitřnímu užití, před užitím protřepejte.

Doporučené denní dávkování: 4 kapky, 4x denně nakapat do čistých úst nebo do vody k pití a popíjet během dne. Jakmile lahvičku obdržíte, tak ji začněte hned pravidelně užívat až do vypotřebování. Lahvička vydrží na cca 1 měsíc užívání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje žádnou účinnou látku, pouze energii a informaci z květů.

Lahvička (skleněná lékovka) má kapající uzávěr, kterým přesně kapky nadávkujete. Lahvička je certifikovaná na použití pro styk s potravinami.

Spotřebujte do:  Konkrétní datum spotřeby bude uvedeno přímo na lahvičce (spotřeba je do 6 týdnů od namíchání směsi). Směsi mícháme vždy čerstvé na základě konkrétní objednávky.  Uchovávejte v suchu a temnu, po otevření lahvičky uchovávat v chladu.

Výrobce: Darina Šindelářová, Pastviny 1315/10a, 624 00 Brno, ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hotové směsi Bachových květových esencí
Objem: 30 ml
Výška: 8,5 cm
Průměr dno: 3 cm
? Materiál lahvičky: Skleněná s kapajícím uzávěrem