POZOR! Od 26. 6. 2024 do 21. 7. 2024 budeme mít dovolenou. Objednávky od 26. 6. 2024 budou vyřízeny po 21. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.

Značka Healingherbs: Proč tyto Bachovy esence?

Pro míchání našich směsí Bachových esencí jsme si zvolili anglickou značku Healingherbs. Značka Healingherbs není v ČR moc známá značka Bachových esencí. Bude to nejspíše proto, že koupit ji v ČR je těžké. Je to dáno především tím, že po odchodu Anglie z EU se dostupnost těchto Bachových esencí stížila.

Healingherbs je navíc malá společnost, která se soustřeďuje na kvalitní produkty, vzdělání a výzkum než na celosvětové zastoupení. To ale této značce nikterak neubírá. Právě naopak.

Healingherbs vyrábí Bachovy esence na základě originálního postupu Dr. Edwarda Bacha. Každou esenci vyrábí osobně Julian Barnard (zakladatel této značky) z čisté pramenité vody a francouzské organické brandy.

Domov Healingherbs se nachází na hranici Anglie a Walesu v blízkosti národního parku Brecon Beacons. Díky množství přírodní pramenité vody a čistému vzduchu zde vznikají čistě přírodní Bachovy květové esence. Tyto esence jsou pak specializovaným a zkušeným týmem pečlivě lahvovány a baleny. Však posuďte sami…

 

JULIAN BARNARD – ZAKLADATEL HEALINGHERBS

Julian Barnard je profesionální poradce, učitel, spisovatel a bylinkář s hlubokým spojením s divokými květinami a jejich poselstvím. Je to přední výzkumník v oblasti květinových esencí, který zasvětil svůj život pokračování práce Edwarda Bacha. Bachovy esence vyrábí již 30 let.


Je to autor řady knih o Bachových květových esencích, a také vydal sebrané spisy Edwarda Bacha. V roce 1986 se zasloužil o vytvoření Bachova vzdělávacího programu, který měl představit květinové esence širší veřejnosti. Stále se aktivně zabývá vzděláváním, vedl přednášky a workshopy ve více než tuctu zemí v Evropě a Severní a Jižní Americe.

Julian Barnard Healingherbs

 

 

Zdroj: https://www.flowersociety.org/julian-barnard.htm, https://www.healingherbs.co.uk/